Security Gates

 درباره گیت های فروشگاهی

RF Security Gate

RFgate1

AM Security Gate

AMGate1
AlarmSystem-Mall.jpg_q50

گیت های فروشگاهی

چیدمان کالا در فروشگاه‌های مدرن به گونه ایست که آزادی عمل بیشتری برای افراد در انتخاب اجناس مورد نیازشان فراهم می‌شود و به همین دلیل خریداران بیشتری به این مراکز مراجعه می‌کنند. با این حال در دسترس بودن کالا، همانقدر که میزان فروش را بیشتر می‌کند، دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی را هم در خصوص امنیت فروشگاه ایجاد کرده و تکنولوژی را به کمک می‌طلبد.
سیستم‌های EASیا حفاظت الکترونیکی کالا راه حل این مشکل جدید و برطرف کننده نگرانی‌های مذکور هستند. روش کار به این صورت است که برچسب یا تگ‌هایی بر روی کالا‌ها الصاق می‌شود و گیتی در خروجی نصب می‌گردد. در صورتی که کالایی همراه با برچسب یا تگ فعال از بین گیت عبور نماید، سیستم آلارم داده و فروشنده را از خروج غیرقانونی کالا آگاه می‌سازد. به هنگام فروش، فروشنده با استفاده از جداکننده مغناطیسی و یا خنثی کننده، تگ را جدا و در صورت وجود لیبل، آن را خنثی می‌کند. تهیه چنین سیستمی چندان دشوار نیست و پیچیدگی خاصی ندارد ولی داشتن یک سری آگاهی‌ها در خصوص این ابزار، انتخاب یک سیستم مناسب و استفاده بهینه و بازده بالا از سیستم مذکور را فراهم خواهد ساخت.  سیستم‌های پیشگیری از سرقت عمدتاً از سه تکنولوژی عمده AM، EM و RF پیروی می‌کنند که هر کدام در جای خاصی کاربرد دارد و مزایا و معایب هر تکنولوژی کاربرد یا عدم کاربرد آن را در جای خاص توجیه می‌کند. البته لازم به ذکر است که تکنولوژی‌های دیگری هم وجود دارند که به دلایلی همچون کارکردهای خاص و هزینه‌های اضافی، یا در محیط‌های علمی و دانشگاهی مورد توجهند و یا کاربردهایی غیر از پیشگیری از سرقت پیدا کرده‌اند.
Acousto-magnetic تکنولوژی AM جواب دهی خوبی با تگ سخت و لیبل دارد ولی قیمت بالای سیستم و لیبل و چسبندگی ضعیف و ضخیم بودن آن، دلایل نامناسب بودن تکنولوژی AM در کتاب فروشی‌ها و پلاسکو‌ها می‌باشد. در عوض کارکرد نسبتاً بهتر تگ‌ها و لیبل‌های AM در مجاورت فلز، باعث شده که در فروشگاه‌های عطر، لوازم آرایشی و... که اغلب کالا‌ها دارای فلز و یا پوشش شبه فلزی می‌باشند، این تکنولوژی کاربرد بیشتری پیدا کند.
تکنولوژی RF Radio-frequency قیمت مناسب گیت و برچسب، کیفیت و چسبندگی عالی برچسب‌ها و کارکرد مناسب گیت‌ها با تگ و برچسب، نقاط قوت تکنولوژی RF هستند و به همین دلیل در کتاب فروشی‌ها و پلاسکو‌ها تنها سیستم مناسب و در لباس فروشی‌ها رقیب جدی تکنولوژی AM، تکنولوژی RF می‌باشد. با این اوصاف در فروشگاه‌های بزرگ همانند هایپرمارکت‌ها، تکنولوژی‌های AM و RF باید مورد بررسی قرار گیرند تا مشخص شود کدام متناسب با نیاز مشتری می‌باشد که البته در برخی موارد سیستم ترکیبی هم می‌تواند انتخاب شود. اصنافی که مشتری این محصول هستند: فروشگاه‌های لباس این صنف قدیمی‌ترین مشتری گیت فروشگاهی به حساب می‌آید و تقریباً هر فروشگاه لباسی که رونقی دارد، به این سیستم مجهز است. استفاده از تگ‌های سخت و با کیفیت بالا، که به صورت دائمی استفاده می‌شوند و به ندرت دچار خرابی می‌شوند، دلیل استفاده بدون دغدغه و وسیع این صنف از گیت فروشگاهی و به اصطلاح خودشان دزدگیر لباس می‌باشد. در فروشگاه‌های لباس به ندرت از لیبل‌های کاغذی استفاده می‌شود و به همین دلیل هر دو تکنولوژی AM و RF، با وجود دارا بودن نقاط قوت و ضعف مختلف، بازده نسبتاً خوبی دارند.

انواع تگ در گیتهای فروشگاهی

تگ گلفی
تگ صدفی
تگ مربع
تگ پاندا
تگ جواهر
تگ آویز

تگ گلفی

تگ صدفی

تگ مربع

تگ پاندا

تگ جواهرات

تگ آویز

تگ پنسیل
تگ عینک
لیبل
تگ سنسورماتیک
لیبل
بند لنیارد

تگ پنسیل

تگ عینک

لیبل AM

تگ سنسورماتیک

لیبل RF

بند لنیارد

انواع خنثی کننده تگ و لیبل

جداکننده تگ
خنثی کننده لیبل
خنثی کننده دستی سنسورماتیک
خنثی کننده اتوماتیک سنسورماتیک

جدا کننده تگ RF

خنثی کننده لیبل AM

خنثی کننده دستی تگ سنسورماتیک

خنثی کننده اتوماتیک تگ سنسورماتیک

درباره ما

 

تلفن های تماس:
86028598-021 و 86029325-021
ایمیل :
Info@amniateshargh.ir
تلگرام و واتس اپ:
09363342793
نشانی: خ مطهری- نرسیده به شریعتی- پلاک1- طبقه 5

خدمات ما

دوربین های مداربسته 

دزدگیر اماکن

جک درب پارکینگی

کرکره برقی

گیت فروشگاهی

آیفون های تصویری

ارتباط با ما

خواهشمند است نام خود را بنویسید.
لطفا پیامتان را بنویسید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به امنیت شرق می باشد